Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Kancelaria Chimowska
 
Narzędzia :: Program Płatnika - Pobierz najnowszą wersję
Płatnik to bezpłatny program dla płatników składek na ubezpieczenie społeczne. Celem programu jest ułatwienie płatnikom współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Program stworzono specjalnie dla płatników składek więc zapewnia pełną obsługę dokumentów ubezpieczeniowych i wymianę informacji z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
Program pozwala na przygotowanie, wydruk oraz transmisję dokumentów ubezpieczeniowych do ZUS. Zintegrowany (od wersji 5.x) program Płatnik - Przekaz Elektroniczny, umożliwia emisję dokumentów ubezpieczeniowych w formie elektronicznej. Pozwala na przekazywania do ZUS dokumentów drogą teletransmisji oraz odbieranie potwierdzeń przesłania dokumentów. Wspomaga postępowanie na wszystkich etapach elektronicznych kontaktów pomiędzy płatnikiem a ZUS, począwszy od uruchomienia tej formy łączności, poprzez bieżące wykorzystanie sieci internetowych do transmisji dokumentów, aż po zakończenie komunikacji.
Program przeznaczony jest do instalowania i użytkowania przez płatników składek oraz podmiotów upoważnionych, w tym pracowników biur rachunkowych.
Najnowsza wersja Programu płatnika do pobrania z szybkiego serwera
Najnowsza wersja Pakietu Aktualizacji do pobrania z szybkiego serwera
Najnowsza wersja Pakietu Aktualizacji do pobrania z szybkiego serwera