Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Kancelaria Chimowska
 
Szanowni Państwo.

W związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju, w trosce o bezpieczeństwo Wasze, Waszych rodzin, pracowników i partnerów biznesowych, oraz bezpieczeństwo naszych pracowników, uprzejmie informujemy że od 16 marca nasze biuro pracuje zdalnie do odwołania.

Wszystkie możliwe do zrealizowania w terminach zadania będą realizowane w w/w sposób - zdalnie. Przekazywanie dokumentów będziemy się starali przez najbliższy czas organizować drogą elektroniczną.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego, przez FaceBooka, Messangera, WhatsUpa

Telefon: +48 663 941 409

eMail: biuro@chimowska.pl

Facebook: fb.com/KancelariaChimowska

Messenger: m.me/KancelariaChimowska

WhatsUP: +48 663 941 409

Narzędzia :: Walidator REGON
Poniżej wpisz numer REGON - system sprawdzi czy jest to poprawny numer.
Wpisz numer REGON
Skorzystaj również z walidatora NIP
Uwaga: Ta wersja walidatora sprawdza poprawność numeru na podstawie wyliczania sum kontrolnych. Nie sprawdza czy podany numer istnieje w bazie CEIDG i/lub GUS. Istnieją znane przypadki, kiedy sumy kontrolne nie będą się zgadzały, więc wynik negatywny nie oznacza, że wpisany REGON jest na 100% niepoprawny - dokładnego sprawdzenia można dokonać na stronach CEIDG i/lub GUS.
Uwaga: Ta wersja walidatora sprawdza tylko 9 cyfrowe numery REGON - wynik negatywny nie oznacza, że numer jest na 100% niepoprawny, dokładnego sprawdzenia można dokonać na stronach CEIDG i/lub GUS